Facebook info@lar-v.com +385 (0)32 830-477

Lokalna agencija za razvoj Vjeverica d.o.o. Drenovci dana 10.09.2020. godine raspisuje natječaj za radno mjesto

Direktor (m/ž)

Podaci o radnom mjestu:

  • Naziv radnog mjesta: Direktor
  • Opis poslova: vodi i zastupa društvo; provodi poslovu politiku, predlaže mjere povećanja ekonomičnosti i financijskog stanja Društva; vodi brigu o zakonitosti rada Društva; provodi organizaciju i unutarnje ustrojstvo; vodi brigu o zakonskim rokovima izrade završnog računa, periodičnog obračuna i ponosi izviješće Skupštini; vodi sve ostale poslove iz djelokruga predvišenim Zakonom o trgovačim društvima, ostalim pozitivnim zakonima i Društvenim ugovorom. Odgovara za uredno vođenje poslovnih knjiga.
  • Razina obrazovanja: VSS - ekonomskog smjera
  • Pet godina radnog iskustva
  • Organizacijske sposobnosti i komunikacijske vještine potrebne za upravljanje lokalnom razvojnom agencijom
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, uz poželjno znanje drugog europskog jezika
  • Osposobljenost za rad na računalu

Uvjeti radnog mjesta:

  • Mjesto rada: Županja
  • Smještaj: nema smještaja
  • Naknada za prijevoz: bez naknade
  • Radno vrijeme: puno radno vrijeme

Opći uvjeti

  • Punoljetnost
  • Hrvatsko državljanstvo
  • Zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se osoba prima

Zainteresirani kandidati svoju prijavu zajedno s životopisom, dokazom o završenom školovanju, dokazom o državljanstvu te potvrdom o nekažnjavanju trebaju dostaviti na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. (s naznakom prijava na natječaj za radno mjesto direktor) zaključno s 20. rujna 2020. godine

Poslodavac

Poslodavac: Lokalna agencija za razvoj Vjeverica d.o.o., V. Nazora 8, Drenovci

Kontakt:

  • e-mailom: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
  • web: www.lar-v.com
  • telefon: 032 830-477

Općina Drenovci

Grad Županja

Općina Bošnjaci

Općina Vrbanja